Miejsce Na Twoją Reklamę

W sobotę 13.06.2015r. odbył się maraton w Wiśle. Nasz klub reprezentował tym razem Kosa. Wynik jaki udało się uzyskać na tą cześć przygotowań do sezonu jest dobrą prognozą na kolejne edycje. Zabrakło do podium w kategori wiekowej. Jak sie okazła później zawodnik z grupy M3 skrócił trasę o 2 km i został zdyskwalifikowany.  Miejsce jakie udało się uzyskać to 15 open / 3 w grupie. Warunki pogodowe jakie panowały w sobotę bardzo utrudniały rywalizację w takim upale. Dalsza cześć sezonu to bardzo napięty kalendarz  startowy w Sierpniu na tą cześć sezonu zostały skierowane wszystkie przygotowania , zobaczymy co z tego wyjdzie?. wyniki poniżej:

13.06.2015 - Bike Maraton - Wisła
Łukasz Kośniewski - 15 open / 3 grupa